Tajomné MURUMURU

Murumuru na ošetrenie vlasom

O masle Murumuru

Snom každej z nás je byť pekne upravená každý deň. K tomu patrí nielen dokonalý make-up alebo štýlový outfit, ale aj krásne, zdravé vlasy. Dosiahnúť dokonalý účes je často ťažké, ženy s kučeravými vlasmi sa týmto problémom pasujú denne. Príroda je však čarovná, na každý problém, ktorý nám nadelí, ponúka aj riešenie. Preto nám dala MURUMURU.

Nevšedná rastlina s nevšedným menom.

Maslo Murumuru sa získava z jadier plodov palmy murumuru (Astrocaryum murumuru), ktorá rastie voľne v prírode (nepestuje sa umelo na plantážach, takže nie je ošetrovaná žiadnymi umelými hnojivami). Extrakty z tejto palmy majú rozsiahle využitie v kozmetickom priemysle a často sa používajú aj ako súčasť mydiel a šampónov.
Murumuru maslo sa však v provom rade používa ako balzam na vlasy. Na vlasoch vytvorí  obal, ktorí spôsobí, že vlasy budú poddajné a lepšie upraviteľné. Udržuje v nich vlhkosť, pomáha kontrolovať a zjemňovať kučery. Zvyšuje prirodzený lesk a pomáha ho dosiahnuť i unaveným, chemicky ošetreným, farbením alebo inak poškodeným vlasom. Maslo Murumuru je okrem iného vhodné i pre suchú pleť. Pomáha obnoviť prirodzenú vlhkosť pleti a navracia jej elasticitu.

Ďalšie účinky Murumuru
• obsahuje vysokú hladinu vitamínu A (trikrát viac v porovnaní s mrkvou)
• suchým a kučeravým vlasom pomáha získať lesk a zlepšuje ich upraviteľnosť
• pomáha udržiavať vlhkosť v pokožke a vlasoch
• obnovuje prirodzený lesk a jemnosť vlasov
• zlepšuje pružnosť vlasov
• úplné úžasný pre suché vlasy
• vytvára priepustnú bariéru na pokožke a vlasoch, ktorá zabraňuje strate vlhkosti
• ideálne pre ošetrenie zničených vlasov a vlasov bez života
• vysoko odporúčané pre starostlivosť o afro-etnický typ vlasov
• udržuje vlasy hydratované a pružné

Spôsob použitia

Vlasové maslo Murumuru je pri izbovej teplote pomerne tuhé a preto sa musí pred použitím trochu zohriať (nemusíte ho však celkom roztopiť). Môžete ho použiť ako kondicionér t.j po umytí vlasov šampónov naneste asi 1-2 lyžičky Murumuru masla na končeky vlasov a dôkladne ich opláchnite.
Je vhodná aj ako maska pred umytím vlasov. Naneste maslo na suché vlasy, nechajte pôsobiť 15-20 minút (nezaškodí jej teplý zábal) a potom umyte vlasy šampónov.

Vlasové maslo murumuru je 100% prírodný prípravok, ktorý vám zaručí dokonalý výsledok po každom použití.

x

Súhlasím s tým, aby bioliving.sk mohol zhromažďovať a používať môj e-mail, ip adresu a iné osobné údaje prostredníctvom cookies a aby mi mohol posielať informácie.

Súhlasím Nesúhlasím Ochrana osobných údajov Nastavenia ochrany osobných údajov